Nowy numer 8/2019 Archiwum

Najlepsze dopiero przed nami

– Żywa wiara, pełna energii, którą Panamczycy pokazywali w swoich modlitwach, idealnie uzupełniała spokojne rozmodlenie Polaków. Jedni czerpali od drugich i razem uwielbialiśmy Boga – wspomina Ola.

Dni w Diecezjach, które my, pielgrzymi archidiecezji krakowskiej, spędzaliśmy w Chitré (od 13 do 21 stycznia), oraz wydarzenia centralne w Panama City (od wieczora 21 do 27 stycznia) były dwiema różnymi, ale równie niezapomnianymi częściami Światowych Dni Młodzieży. Nie tylko ze względu na lokalizację – daleki, latynoamerykański kraj. Doświadczenie działania Boga w każdym momencie oraz otwartość i życzliwość nieznanych wcześniej ludzi sprawiły, że to dzieło nie skończyło się na Mszy Posłania, ale dopiero się zaczęło.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL