Nowy numer 41/2019 Archiwum

Komunikat w sprawie ustanowienia siedziby UPJPII na terenie Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" w Krakowie

List intencyjny 12 kwietnia podpisały krakowska kuria oraz UPJPII.

Na dokumentach podpisy złożyli: metropolita krakowski, a zarazem Wielki Kanclerz UPJPII abp Marek Jędraszewski, rektor Uniwersytetu Papieskiego ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak oraz prezes Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się" ks. mgr Mateusz Hosaja.

Jak czytamy w komunikacie krakowskiej kurii w sprawie ustanowienia siedziby UPJPII w Krakowie na terenie Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się", w rozpoczęte przez kard. Stanisława Dziwisza dzieło budowy Centrum Jana Pawła II, pragnie włączyć się i kontynuować ideę projektu Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Uczelnia chce służyć temu celowi zarówno swoim potencjałem naukowym, jak i potencjałem pracowników naukowych, studentów, oraz świetnie wyposażonym zapleczem naukowo-badawczym.

Sanktuarium św. Jana Pawła II zapewnia również, że z odpowiednio zagospodarowanymi przyległymi terenami, zgodnie z realizowanymi planami, będzie stać nadal na straży kultu św. Jana Pawła II i być bijącym na cały świat jego sercem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL