Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • tomak
  21.04.2019 20:33
  @ Dremor Abp Jędraszewski nie dokonywał historycznego przeglądu stosunków państwo-Kościół. Nie chodziło mu wcale o cesarza Konstantyna i jego Edykt Mediolański z 313 r. i to, co później się działo. Chodziło o to, że różni możni tego świata (różni cesarze, królowie, bankierzy, lichwiarze, ideologowie, pseudo-filozofowie, różnej maści politycy, nadzwyczajnie pewni siebie publicyści i wszyscy "mądrzejsi" od Boga, mieli w różnych epokach i mają NADAL tych, którzy wierzą w Boga, za ciemnych głupoli. Poczytaj sobie strony internetowe, ilu tam "jaśnie oświeconych" dzień po dniu kpi, wyzywa, obraża, plugawi katolików. Abp Jędraszewski o tym właśnie mówił. Chwała mu za to, że się nie boi tych wszystkich, którzy go w mediach wyzywają od najgorszych każdego dnia. Dla mnie już jest bohaterem i wzorem dla innych biskupów.
  doceń 13
 • Katolik k
  22.04.2019 20:00
  Abp. Jedraszewski jest w bledzie.Nie do Jezusa.Ten darzony jest sympatia i jego wyznawcy rowniez np. ogromny szacunek mial Jan Pawel II czy ma obecny papiez.To ci inni go nie maja bo niechca go miec-czas naprawiac poki naprawic sie da a nie jojcec.
  doceń 2
 • terenia
  22.04.2019 21:27
  wiara się prywatyzuje i tyle w temacie!!!!!!!!!!!!!
  doceń 15
 • Magdalena
  24.04.2019 13:43
  Uważam, że słusznie abp Jędraszewski zauważa, że środowiska uważające się za "swiatłe", "postępowe" i "humanistyczne" próbują zawstydzać katolików, którzy trwają przy niezmiennych wartościach, które prawdziwie służą człowiekowi i jego rozwojowi. Ks. Arcybiskup słusznie moim zdaniem wskazuje też do czego uleganie takiemu fałszywemu wstydowi prowadzi - do wyrugowania świadectwa wiary z przestrzeni publicznej i zaparcia się Jezusa. "26. Jednak nie bójcie się ich! (...) 32 Do każdego, kto przyzna się do mnie przed ludźmi, przyznam się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie; 33 a każdego, kto mnie się wyprze przed ludźmi, wyprę się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.(Mt 10,26-33) Amen. Alleluja!

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL