Nowy numer 23/2020 Archiwum

Paczka Radości na Dzień Matki

Po raz drugi odbywa się w Krakowie akcja Paczka Radości. Jej adresatkami są mamy w trudnej sytuacji życiowej.

Wszystkie paczki zostaną przekazane kobietom z Domu Matki i Dziecka im. bł. B. Jabłońskiej przy ul. Żywieckiej 16 w Krakowie, z Domu Samotnej Matki przy ul. Przybyszewskiego 39 w Krakowie oraz mamom opiekującym się swoimi dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną z Fundacji "L’Arche" w Śledziejowicach.

- Zbiórka nie ma charakteru publicznego, jest oddolną inicjatywą grona znajomych kobiet, które chciałyby umilić święto mamom w trudnej sytuacji życiowej - tłumaczy Katarzyna Bielec, inicjatorka i koordynatorka projektu.

Aby stworzyć Paczkę Radości, wystarczy pudełko po butach, do którego można włożyć artykuły higieniczne pierwszej potrzeby: mydła, żele pod prysznic, szampony, odżywki i inne środki higieniczne. Mile widziane są kosmetyki, np. balsamy do ciała, kremy uniwersalne, dezodoranty, produkty do makijażu i pielęgnacji itp.

Następnie należy zapakować pudełko w papier prezentowy i gotową paczkę przynieść do Klubu Osiedlowego w Kostrzu. Prezenty dla mam przyjmowane są do 22 maja.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama