Nowy numer 04/2020 Archiwum

Piesza Pielgrzymka Krakowska coraz bliżej

Pierwsi pątnicy ze wspólnoty suskiej wyruszą już 3 sierpnia z Jasnej Górki. Oficjalne rozpoczęcie - 6 sierpnia na Wawelu.

Tego dnia Mszy św. o godz. 7 na wawelskim wzgórzu będzie przewodniczył metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski.

Jednak już od 3 sierpnia relacji z pierwszych etapów pielgrzymki można szukać na naszych łamach. Pielgrzymom będziemy towarzyszyli aż do wejścia na Jasną Górę 11 sierpnia. Teksty i zdjęcia można znaleźć nie tylko na naszej głównej stronie, ale też w serwisie specjalnym oraz na naszym facebookowym profilu "Gość Krakowski".

Żeby niczego nie przegapić, najlepiej jednak dołączyć na Facebooku do specjalnie założonej grupy "Z Gościem na Jasną Górę". Już teraz znajdują się tam newsy z innych pielgrzymek, które w stronę Częstochowy wyruszyły wcześniej.

Mamy nadzieję, że grupa stanie się także forum wymiany doświadczeń między pielgrzymami. Za jej pośrednictwem można też zapraszać nas, dziennikarzy, do swoich wspólnot, podpowiadać, gdzie i kiedy warto się pojawić, by nasze relacje z pielgrzymki były jak najlepsze.

Wszystkich pątników zapraszamy także do współpracy przy tworzeniu naszego serwisu. Robisz zdjęcia i chcesz, żeby zobaczyło je więcej osób? Chcesz pokazać swoje spojrzenie na pielgrzymkę? Napisz (najlepiej jeszcze przed wyruszeniem w drogę) na: krakow@gosc.pl i zostań pielgrzymkowym korespondentem "Gościa Krakowskiego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama