Nowy numer 50/2019 Archiwum

Abp Jędraszewski: Módlmy się za ofiary tragedii w Tatrach

W specjalnym nagraniu abp Marek Jędraszewski zapewnia o modlitwie za ofiary tragedii w Tatrach, osoby ranne i ich bliskich oraz dziękuje osobom, które zaangażowały się w akcję ratunkową.

Najdrożsi, wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tragedii, która rozegrała się wczorajszego popołudnia w Tatrach, na terenie archidiecezji krakowskiej - mówi metropolita krakowski.

- Pragniemy modlić się za tych, którzy stracili swoje życie, zwłaszcza za dzieci. Pragniemy modlić się za osoby zaginione, ciągle jeszcze poszukiwane, za osoby znajdujące się w szpitalach, które naszego wsparcia bardzo potrzebują, by mogły wrócić do pełni zdrowia i do swoich najbliższych - dodaje, dziękując tym, którzy "spieszyli i spieszą na ratunek poszkodowanym" i polecając wszystkich cierpiących Bogu i Najświętszej Maryi Pannie, Królowej Tatr.

Kondolencje abp. Marka Jędraszewskiego po tragedii w Tatrach | 23.08.2019 r.
Archidiecezja Krakowska

O modlitwie w intencji poszkodowanych i ich rodzin zapewnił wcześniej także przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama