Nowy Numer 37/2019 Archiwum

I było to dobre

– Czasem, gdy masz wrażenie, że świat, na który patrzysz, jest do poprawki, najlepiej „po twojemu” przeczytaj Księgę Rodzaju – radzi Lea Kjeldsen, która ponad 20 lat temu zaszczepiła w Krakowie i całej Polsce tę muzykę.

Jak tłumaczy, wtedy okaże się, że wszystko, co zaplanował i stworzył Bóg, było słuszne. To ludzie próbują Mu te plany niszczyć, a potem mają pretensje, gdy dzieje się coś złego. – Na pierwszych kartach Pisma Świętego wiele razy powtarzają się słowa: „A Bóg widział, że były dobre”. Dlaczego więc dziś wydaje nam się, że rzeczywistość nie jest dobra – z winy Boga? – zastanawia się Lea. – Odpowiedź na nasze wątpliwości jest w Jezusie. On dla nas umarł na krzyżu. Bóg dał nam Go, bo nas kocha, chce naszego dobra i mówi, że nas nie zostawi. Nawet jeśli my zostawiamy Jego – tłumaczy. Właśnie te słowa: „I było to dobre” będą hasłem tegorocznego, 14. Festiwalu „7 x Gospel”, który rozpocznie się 14 października.

Dostępne jest 23% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Najczęściej komentowane

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL