Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • Dremor_
  17.09.2019 15:58
  Dremor_
  Porównywanie realnej agresji Związku Radzieckiego na kraj, z dzisiejszymi wyimaginowanymi "zagrożeniami" jest co najmniej kpiną z ofiar radzieckiej agresji.
  doceń 30
 • Anonim (konto usunięte)
  17.09.2019 16:34
  Zastanawia mnie ilu katolików, ilu księży czy biskupów potrafi żyć bez nieustannego podkreślania często wyimaginowanych zagrożeń. Gdzie ginie katolicka odwaga bycia świadkiem wiary? I dlaczego tak często wygrywa pokusa szukanie wrogów?
  doceń 20
 • jurek
  18.09.2019 08:41
  jurek
  A mi się czasami wydaje, że najgłośniej o walce, obronie wartości itp krzyczą ci, którzy w swoim życiu mając okazję do stanięcia w obronie wartości tego nie uczynili.
  doceń 2
 • spe
  18.09.2019 17:47
  "Jesteśmy w obliczu nowych wyzwań, trudności i zagrożeń. Nie tyle politycznych, co kulturowych". Ale oczywiście Dremor i spółka widzą to, co chcą zobaczyć... fantazjuą na temat jakiejś urojonej w ich głowach kolejnej "winy" Księdza Arcybiskupa - teraz jakoby poniżenia polskich ofiar agresji sowieckiej. I to właśnie przed ich urojeniami należy dziś Polskę bronić, byśmy ani my, ani nasze dzieci, nie musieli potem żyć w takim fałszu.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama