Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Inspiracje z Katarzyną Olubińską-Godlewską i… GoodLood'em

Na spotkanie pod takim hasłem zaprasza Duszpasterstwo Akademickie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II "Patmos".

Byłam klasyczną dziewczyną z małego miasta, która przyjechała do Warszawy i za wszelka cenę postanowiła spełnić swoje marzenia o dziennikarstwie. Ciężka praca, wielki wysiłek, kolejne stopnie kariery – mówi o sobie Katarzyna Olubińska-Godlewska i dodaje, że choć w robieniu kariery nie ma nic złego, to ważne jest, by nie przekraczać pewnych granic.

– Pracowałam tak intensywnie, że nie było czasu na sen i jedzenie, nie mówiąc o życiu. W moim świecie nie było też Pana Boga. Mimo że zostałam wychowana w wierze katolickiej, gdzieś wiarę utraciłam albo starałam się zapomnieć. Pogubiłam się w pędzie za marzeniami i żyłam tak wiele lat. (…) W końcu, w Wielkim Tygodniu, pojechałam do... SPA. Przecież piękne ciało ma swoje wymagania. I tak naprawdę nie wiem, co się tam stało. Ale właśnie między jednym masażem a drugim, po jakimś drogim zabiegu na twarz, po raz pierwszy zaczęłam rozmawiać z Panem Bogiem. Krzyknęłam do Niego! Tak mniej więcej: "Jeśli naprawdę istniejesz, zrób coś ze mną. Daj mi znać. Pomóż" – opowiada.

Pomógł. O tym, co było dalej, Katarzyna Olubińska, dziennikarka "Dzień Dobry TVN", zwana "katoliczką w wielkim mieście", opowie podczas spotkania, które odbędzie się 16 października o godz. 19 w auli WSD Archidiecezji Krakowskiej (ul. Podzamcze 8).

Na zakończenie firma GoodLood uraczy wszystkich uczestników swoimi najlepszymi lodami (oczywiście za darmo).

Kolejne spotkania ze znanymi dziennikarzami, muzykami czy sportowcami, które mają inspirować do twórczego i pełnego pasji życia, będą odbywać się zawsze w trzecie środy miesiąca.

Uwaga! Z racji ograniczonej liczby miejsc uczestnictwo w spotkaniu wymaga wcześniejszego zgłoszenia (szczegóły na www.appunto.pl/patmos). Po zarejestrowaniu się należy wziąć ze sobą potwierdzenie zgłoszenia i ważną legitymację studencką.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy