Nowy numer 22/2020 Archiwum

Apel o modlitwę w intencji ks. Jacka Pietruszki

Dyrektor Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach jest ciężko chory.

Prośbę do oazowiczów o modlitwę w intencji tego znanego i bardzo lubianego kapłana zamieścił na swoim profilu na Facebooku ks. Ryszard Gacek, moderator Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej.

"Bardzo Was proszę o modlitwę za ks. Jacka Pietruszkę, ciężko chorego. Oazowicz, wiele lat prowadził Rekolekcje Oazowe i był także Moderatorem Oaz na parafiach. Potrzeba modlitwy o wypełnienie woli Bożej. Prośmy o wstawiennictwo Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego" - napisał ks. Gacek.

Ksiądz Pietruszka pracę w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach rozpoczął w październiku 2013 roku. Był wtedy zastępcą dyrektora ds. organizacyjnych. 1 września 2015 r. został jego dyrektorem. W czerwcu br. został ponownie powołany na to stanowisko na kolejne 5 lat.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama