Nowy numer 22/2020 Archiwum

XI Memoriał im. Grzegorza Wesołowskiego już w najbliższą sobotę

44 drużyny będą 9 listopada walczyły o Puchar abp. Marka Jędraszewskiego.

Siatkarskie rozgrywki rozpoczną się ok. godz. 11. Poprzedzi je Msza św. o godz. 9 w kościele parafialnym w Piekielniku. Sam turniej będzie się odbywał na halach sportowych w Piekielniku, Jabłonce, Lipnicy Wielkiej i Załucznem.

- Memoriał im. G. Wesołowskiego to nie tylko rozgrywki w siatkówkę, to całodzienny ciąg wydarzeń poświęconych naszemu przyjacielowi - mówi Jakub Dyrcz, jeden z organizatorów wydarzenia.

Tegorocznej edycji towarzyszyć będą m.in. zbiórka krwi oraz zbiórka artykułów higienicznych i środków czystości dla najuboższych. - Dwa lata temu postanowiliśmy rozszerzyć turniej o element charytatywny - mówi Kamil Bodzioch, organizator.

Turniej zakończy gala w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce (ok. godz. 19). Gwiazdą wieczoru będzie zespół Ostatni w Raju.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama