Nowy numer 04/2020 Archiwum

Adwent ze św. Faustyną - odc. 2

"Adoruj Go w sercu swoim" - to kolejna rada, jaką przekazała Matka Boża, a św. s. Faustyna zapisała ją w "Dzienniczku".

To już druga część "Rozważań adwentowych", prowadzonych ks. Zbigniewa Bielasa, kustosza sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Ksiądz Bielas przypomina, że tegoroczny Adwent przeżywamy, korzystając z pouczeń, które Matka Boża 29 listopada 1936 r. przekazała s. Faustynie Kowalskiej.

W "Dzienniczku" czytamy: "Adoruj Go w sercu swoim, nie wychodź z wnętrza swego. Uproszę ci, córko moja, łaskę tego rodzaju życia wewnętrznego, abyś nie opuszczając wnętrza swego, na zewnątrz spełniła wszelkie obowiązki swoje jeszcze z większą dokładnością".

- "Adoruj w swoim sercu" - to zadanie, które stoi przed nami na ten czas adwentowego czuwania - mówi ks. Bielas.

Rozważania adwentowe według "Dzienniczka" św. Siostry Faustyny - 2
Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama