Nowy numer 39/2023 Archiwum

Finał festiwalu "Albertiana" przeniesiony na jesień

Po spotkaniu z powiatowym inspektorem sanitarnym zarządy Fundacji im. Brata Alberta i Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" podjęły wspólną decyzję o przeniesieniu finału jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralno-Muzycznego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie "Albertiana" i ceremonii wręczenia Medali im. Brata Alberta z 23 marca na jesień.

Zarząd Fundacji św. Brata Alberta podobną decyzję o przesunięciu terminu podjął w sprawie szkolenia dyrektorów i kierowników, które zaplanowane było pod koniec marca. Odwołana jest także akcja ulotkowa "Uwolnij 1%". Wszelkie działania promocyjne będą odbywać się wyłącznie przez internet i media.

"Od strony organizacyjnej jest to dla nas wszystkich bardzo trudna sytuacja, ale zdrowie i bezpieczeństwo naszych Podopiecznych i ich Rodzin jest najważniejsze" - pisze na Facebooku prezes radwanowickiej fundacji ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Tegorocznymi laureatami Medalu św. Alberta zostali Paweł Domagała, Małgorzata i Andrzej Kilanczykowie oraz Adolfina Głowacka. Odznaczenie przyznawane jest przez Fundację im. św. Brata Alberta w Radwanowicach od 1997 roku za działalność na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Uroczyste wręczenie odznaczeń miało się odbyć 23 marca w Teatrze im. Juliusza Słowackiego podczas jubileuszowego XX Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych "Albertiana", organizowanego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast