Nowy numer 22/2020 Archiwum

Do pięciu osób wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem w Małopolsce

Tym razem chodzi o mężczyznę w sile wieku. Przebywa on w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jego stan jest stabilny.

We wtorek rano poinformowano także o dwóch nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na terenie województwa małopolskiego - są to dwaj mężczyźni. Ich stan jest dobry. Obaj pacjenci są leczeni w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jeden z nich po powrocie z Francji był na domowej kwarantannie. Do Polski wracał autobusem. Służby epidemiologiczne - na podstawie kart lokalizacyjnych - namierzają współpasażerów mężczyzny.

Z kolei wczoraj zakażenie potwierdzono u jednej osoby w Małopolsce - u kobiety w sile wieku, która wróciła z Austrii. Jej stan jest dobry. Wcześniej przebywała na domowej kwarantannie.

 Pierwszy małopolski pacjent, u którego zostało potwierdzone zakażenie, przebywa w szpitalu im. S. Żeromskiego. Jego stan jest ciężki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama