Nowy numer 14/2020 Archiwum

Tradycyjne misteria Męki Pańskiej w sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędą się

Informuje o tym biuro prasowe kalwaryjskiego sanktuarium.

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wiernych oraz działając zgodnie z poleceniami władz państwowych i kościelnych, informujemy, że tegoroczne obchody Wielkiego Tygodnia z misteriami Męki Pańskiej w sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędą się według zapowiadanego wcześniej porządku - mówi o. Tarsycjusz Bukowski, rzecznik prasowy sanktuarium.

Jak dodaje, obchody zostaną dostosowane do obowiązujących procedur oraz wytycznych Kościoła.

Szczegóły dotyczące celebracji będą podane przez sanktuarium w najbliższym czasie. Zamieścimy je również na: krakow.gosc.pl.

Z kolei w numerze 14. "Gościa Krakowskiego" (na 5 kwietnia) opublikujemy rozmowę z kustoszem sanktuarium o. Konradem Cholewą OFM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama