Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zamów ciasto i pomóż Łagiewnikom!

Od dziś w restauracji Domu Duszpasterskiego sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach można zamawiać ciasta na Wielkanoc.

Skutki pandemii koronawirusa odczuwalne są już także na krakowskim Wzgórzu Miłosierdzia. W związku z ograniczeniami dotyczącymi liczby osób na Mszy praktycznie ustał ruch pielgrzymkowy, który do tej pory trwał tutaj cały rok. Pod znakiem zapytania stoją również obchody Niedzieli Miłosierdzia.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, w którym pracuje kilkadziesiąt osób, znalazło się więc w trudnej sytuacji. A przecież utrzymać trzeba nie tylko obiekty sakralne, ale także hotel Domu Duszpasterskiego, w którym obecnie nikt nie może mieszkać.

Sanktuarium nie chce jednak tylko prosić o wsparcie. Chce też dać coś od siebie. Kuchnia Domu Duszpasterskiego od dziś przyjmuje więc zamówienia na wielkanocne ciasta. Kupując je, złożymy cegiełkę na wsparcie miejsca, skąd na cały świat wyszła iskra miłosierdzia.

Zamówienia można składać do 9 kwietnia, dzwoniąc pod numer (12) 252 33 00 lub pisząc na adres: restauracja@milosierdzie.pl.

Na chętnych czekają: chlebek świąteczny, babka drożdżowa, babka piaskowa, sernik krakowski, makowiec zawijany drożdżowy, orzechowiec zawijany drożdżowy, piernik, czeski miodownik oraz keks (cwibak).

Odbiór zamówionych ciast będzie możliwy od 9 do 11 kwietnia (do godz. 14). Szczegóły dotyczące cen można znaleźć na www.milosierdzie.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama