Nowy numer 22/2020 Archiwum

Święcenie pokarmów na stadionie Cracovii w wersji online

"W obliczu trwającego stanu epidemii na terenie Polski, wieloletnia pasiasta tradycja w roku 2020 przybierze nową formę" - informuje krakowski klub.

"Choć w obecnej sytuacji nie możemy się spotkać jak zawsze, nie zapominamy o istocie świąt Wielkiejnocy. Mimo trwających ograniczeń, w ten wyjątkowy czas bądźmy wszyscy razem. Odpowiedzialnie pozostańmy w domach, lecz połączmy się w to tradycyjne, wielkosobotnie południe" - czytamy na stronie MKS Cracovia.

Klub zachęca do śledzenia strony internetowej i mediów społecznościowych w Wielką Sobotę o 12.00. Święcenie pokarmów przeprowadzi ks. Dariusz Raś, proboszcz bazyliki Mariackiej i kapelan Cracovii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama