Nowy numer 22/2020 Archiwum

#hot16challenge2 dotarł aż do Prezentkowa!

Siostry prezentki zostały nominowane przez Skautów Europy. Jak sobie poradziły z wyzwaniem?

Na co dzień śpiewają chorał gregoriański, ale wyzwania to ich specjalność. "Nie boimy się i rapu dla słusznej sprawy!" - przekonują krakowskie siostry prezentki i... "jadą z konkretem, nie leją wody".

"Poznajcie nasze kalwaryjskie rymy" - zachęcają do posłuchania ich utworu.

#hot16challenge2 w Prezentkowie
Szkoły Sióstr Prezentek w Krakowie

Siostry dziękują pracownikom służby zdrowia i wszystkim wolontariuszom. Zachęcają do wspierania lekarzy i szpitali w walce z koronawirusem. "Nie bądź sknera dla bohatera!" - rapują, ale dodają zaraz: "Bóg nas uczy zaufania, padnij tylko na kolana!".

#Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu do akcji kolejnych osób, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Zbiórka zorganizowana została na portalu siepomaga.pl.

Do kontynuacji projektu prezentki nominowały m.in. siostry misjonarki Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej, pauliński zespół Vox Eremi i Młodzież Trzeciego Tysiąclecia z Krakowa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama