Nowy numer 22/2020 Archiwum

Polski West w spódnicy

– Poznanie teologii ciała zmieniło w moim życiu priorytety – przekonuje Magdalena Siemion z Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Monika Łącka: Zdarza się, że jesteś porównywana do Christophera Westa, jednego z najbardziej znanych popularyzatorów teologii ciała według Jana Pawła II.

Magdalena Siemion: Myślę, że Christopher West nie jest aż tak dobrze znany w Polsce, ale to prawda, zdarzyło się. Ojciec Jarosław Kupczak OP, znawca teologii ciała i działalności Ch. Westa, często mówi o mnie „polski West w spódnicy”. Dla mnie to ogromny komplement.

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama