Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wracają wykłady z cyklu "Aby życie miało sens"

Pierwsze spotkanie - już 24 września - będzie poświęcone sumieniu oraz pracy rzecznika prasowego w instytucji kościelnej.

Po przerwie, związanej z pandemią koronawirusa, powraca cykl wykładów otwartych, organizowanych z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II przez gminę Wadowice oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

- Mamy nadzieję, że zaplanowane na jesień trzy spotkania uda się zorganizować bez przeszkód. Tematy, które zostaną poruszone na najbliższym spotkaniu, są interesujące. Prelegenci posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w omawianych przez siebie tematach - mówi Bartosz Kaliński, burmistrz Wadowic.

Spotkanie 24 września odbędzie się w sali teatralnej Domu Katolickiego przy parafii Ofiarowania NPM (początek o godz. 17).

Najpierw głos zabierze ks. prof. Bogdan Zbroja ("Sumienie człowieka w nauczaniu św. Jana Pawła II w aspekcie pielgrzymki do Skoczowa"), a następnie ks. prof. Robert Nęcek, który opowie o kulisach pracy rzecznika prasowego w instytucji kościelnej.

Każdy wykład będzie trwał ok. 30 minut. Zaplanowano także dyskusję z publicznością. Moderatorem spotkania będzie Joanna Sobczyk-Pająk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama