Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Życzenia dla naszych Czytelników

Niech Boże Narodzenie będzie dla każdego okazją do ponownego odkrycia, że w Betlejem przyszedł na ziemię Bóg w ludzkim ciele, aby dać ziemi prawdziwy pokój, a każdemu, kto się na Niego otworzy i Go pokocha - szczęście i nadzieję.

Drodzy Czytelnicy "Gościa Krakowskiego"!

Dziś, gdy okrutna wojna, jaka toczy się za naszą wschodnią granicą, zabija wiele ludzkich istnień i niszczy to, co jest niezbędne człowiekowi do życia, słowo „pokój” ma niezwykłą wymowę.

Ludzie znękani wojną tęsknią za pokojem w swojej ojczyźnie, a kto wierzy w Boga, błaga Go o pomoc. 

Ale nawet tam, gdzie nie ma wojny, wielu ludzi doświadcza braku pokoju ducha, bez którego nie ma ani szczęścia, ani radości, ani nadziei.

W Betlejem przyszedł na ziemię Bóg w ludzkim ciele, aby dać ziemi prawdziwy pokój, a każdemu, kto się na Niego otworzy i Go pokocha - szczęście i nadzieję.

Z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia redakcja "Gościa Krakowskiego" życzy, aby przeżywanie tajemnicy Wcielenia dało Wam, Szanowni Czytelnicy, radość, stały pokój serca i niezachwianą nadzieję, że pokorny Bóg, kochający nas nieskończenie, jest potężniejszy niż wszelkie zło tego świata. Życzymy, aby czas spędzony w gronie najbliższych osób umacniał więzy rodzinne i te, które tworzą się wtedy, gdy pomiędzy ludźmi rodzi się lub jest miłość.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy