GN 4/2023 Archiwum

Potrzebna pomoc dla transmisji online z Łagiewnik

Z powodu wzrostu kosztów opłaty dla operatora streamingu Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia apeluje o wsparcie finansowe tej inicjatywy.

Od wielu lat wierni mogą cieszyć się transmisją online z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Przez całą dobę z dzieła korzystają czciciele Bożego Miłosierdzia z całego świata - uczestniczą w nabożeństwach czy osobistej (wirtualnej) modlitwie przed łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i przy grobie św. s. Faustyny.

W tym roku, ze względu na inflację związaną ze skutkami pandemii i wojną w Ukrainie, po raz kolejny wzrosła opłata dla operatora streamingu, którym jest amerykańska firma Livestream-Vimeo. Zwiększyły się również koszty światłowodów i odpowiedniej jakości sprzętu. Dzięki nim możliwe jest przesyłanie obrazu w jakości full HD i bez ograniczeń co do limitu osób uczestniczących równocześnie w transmisji oraz prowadzenie jej bez reklam. "W tej sytuacji prosimy o wsparcie tego dzieła, aby mogło ono dalej funkcjonować" - apeluje na stronie www.faustyna.pl Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

Ofiary można wpłacać na konto Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z dopiskiem: "Transmisja online".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy