Nowy numer 39/2023 Archiwum

Potrzebna kamera do transmisji

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia apeluje o pomoc w zakupie sprzętu niezbędnego do przeprowadzania transmisji z kaplicy cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego i grobu św. Faustyny w krakowskich Łagiewnikach.

Z uwagi na konieczność naprawy uszkodzonej dotychczasowej kamery, która pracuje nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę od 2015 r., w ostatnim czasie wystąpiły dłuższe przerwy w transmisji dostępnej dla wiernych na stronie www.faustyna.pl/zmbm/transmisja-on-line/.

"Istnieje więc konieczność zakupienia drugiej kamery, która gwarantowałaby telewizyjną jakość i ciągłość transmisji na powyższej stronie i wszystkich jej wersjach językowych oraz na kanale You Tube Faustyna.pl i aplikacji o tej samej nazwie. Korzysta z niej rocznie kilka milionów osób na całym świecie oraz stacje telewizyjne i radiowe" - piszą siostry na swojej stronie internetowej.

Zakonnice rozpoczęły więc zbiórkę na ten cel i zachęcają do wsparcia inicjatywy. Szczegółowe informacje - na stronie faustyna.pl.

Kaplica z cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Siostry Faustyny Kowalskiej w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach jest miejscem modlitwy pielgrzymów i wspólnotowej codziennej modlitwy sióstr ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast