Nowy numer 33/2018 Archiwum

Andrzej Duda w gościnie u klarysek

Prezydent złożył wizytę w krakowskim klasztorze i wspólnie z siostrami modlił się w intencji ojczyzny.

"Wizyta wcześniej niezaplanowana, choć przez nas oczekiwana, była dla nas miłym zaskoczeniem i wielkim wyróżnieniem" - poinformowały krakowskie klaryski, których klasztor mieści się przy ul. Grodzkiej.

Siostry podkreśliły, że spotkanie miało miejsce w Jubileuszowym Roku bł. Salomei, kiedy ich wspólnota - w nowennie miesięcy za przyczyną bł. Salomei - modli się za ojczyznę.

"Podczas wizyty Pana Prezydenta był czas na rozmowę, zadanie pytań, wspólne zdjęcie i przede wszystkim na modlitwę w intencji Ojczyzny przy relikwiach bł. Salomei, pierwszej polskiej klaryski z rodu Piastów" - napisały siostry.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma