Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • ZawiszaCzarny
  12.08.2019 18:17
  Dzięki Wam: tomaszl, urszula1983, velario-new wygrałem piwo. Wiedziałem, że będziecie właśnie tutaj. Dzięki-;)
 • Anonim (konto usunięte)
  13.08.2019 10:22
  Niech Bóg błogosławi arcybiskupowi Jedraszewskiemu! Wspieram go całym sercem jak każdy kto ma w sercu PRAWDZIWĄ miłość bliźniego. Nie możemy pozwolić aby tęczowe i genderowe zło niszczyło dzieci w naszym kraju. Oby wszyscy biskupi wzięli z tego przykładu, a nie byli tchórzami. Grzech homoseksualizmu jest wielką obrzydliwością w oczach Bożych. Jeżeli są dorośli, którym nie przeszkadza, że upadają tak nisko, jak współżycie z osobami tej samej płci to ich decyzja i sprawa. Nie mają obowiązku chcieć się zbawić. Ale niech trzymają się z dala od dzieci! Wszystkie chore ideologie, wszyscy zbrodniarze wyciągali ręce po dzieci. LGBT i Gender to nie wyjątek. Oby ich Bóg pogromić raczył, o to pokornie prosimy!
 • velario-new
  13.08.2019 15:55
  "LGBT i Gender to nie wyjątek. Oby ICH Bóg pogromić raczył, o to pokornie prosimy!" - a więc jednak to konkretni ludzie, a nie ideologia?
 • YNKAO
  14.08.2019 15:32
  @ velario-new, to trzeba zrozumieć ; że nie potępia się człowieka tylko grzech. Proszę nie zapominaj , że szatan kusi każdego z nas. Bóg dał człowiekowi wolną wolę ; co wybierasz - dobro lub zło . Jeśli nie nosisz Boga w sercu to miejsce to zajmuje szatan. Pozdrawiam wszystkich
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama