Nowy numer 22/2020 Archiwum

Kraków. Urzędy zamknięte dla interesantów

Od dzisiaj drzwi Urzędów: Miasta Krakowa, Marszałkowskiego i Wojewódzkiego zamknęły się do odwołania przed interesantami. Powodem jest stan zagrożenia epidemicznego.

Nadal będzie można kontaktować się z urzędami za pośrednictwem poczty tradycyjnej, elektronicznej i telefonów. Dla ułatwienia dostarczania dokumentów i wniosków w pobliżu 13 placówek UMK wystawiono wielkie przeźroczyste pojemniki plastikowe, do których można wrzucać koperty z dokumentami. Wyjątkiem od tej reguły jest rejestracja bieżąca zgonów oraz sporządzanie aktów zgonów. Te sprawy można załatwiać osobiście w dwóch lokalizacjach - przy ul. Lubelskiej 29 oraz na os. Zgody 2.

W Urzędzie Marszałkowskim osobiście można zgłaszać się do punktów Dziennika Podawczego przy ul. Basztowej 22 i Racławickiej 56.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych www.krakow.pl, www.malopolska.pl i www.muw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama