Sobota to czas koncertów, świadectw i spotkania ze SłowemZdjęcia: Henryk Przondziono/GN
Kapłanów, zebranych w sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach, pytał o to abp Marek Jędraszewski, który przewodniczył Mszy Krzyżma Świętego.
W Muzeum Armii Krajowej otwarto niewielka wystawę czasową pt. "Na szlaku Tysiąclecia. Chrobry I i II w Powstaniu Warszawskim". Ekspozycja poświęcona jest żołnierzom Batalionu Chrobry I oraz Zgrupowania Chrobry II, walczącym w Powstaniu Warszawskim. Będzie czynna do 15 czerwca.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
Ulicami Nowej Huty przeszła 19 Nowohucka Droga Krzyżowa. Odbywała się pod hasłem zaczerpniętym z biblijnego listu do Rzymian "Wbrew nadziei uwierzył nadziei". Nabożeństwu przewodniczył metropolita krakowski.
W kościele w Orawce można było podziwiać zasłony wielkopostne, z których najstarsza pochodzi z XVII w. Odwiedzający świątynię mogli też posłuchać wyjątkowego koncertu.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.