Nowy numer 33/2019 Archiwum
 • Yanosh
  23.07.2019 10:47
  Dziwię się, dziwię się ?!!! a gdzie u s. Małgorzaty Chmielewskiej wyobraźnia miłosierdzia? Czy gdyby miała nakarmić swego podopiecznego syna, a ktoś spóźnił się na spotkanie z nią - czy raczej by nie zignorowała spóźnialskiego, a dała jeść głodnemu??? A w ogóle - grupa niepełnosprawnych miała przecież komórki i mogła powiadomić Muzeum Wadowickie - że sytuacja jest taka a taka !! poza tym pracownicy muzeum mają swoje godziny pracy i swoje rodziny, dzieci itd. A najlepiej to jest komuś dokopać - i właśnie najlepiej w mediach społecznościowych, no bo to przecież instytucja kościelna !!! a co - dołożyć swoją cegiełkę do mainstreamu !
  • TomaszRzozów
   25.07.2019 00:13
   No właśnie, napewno ci niepełnosprawni chcieli "dokopować" Wam i pewnie po to przejechali pół Polski zeby to zrobić i specjalnie sie spóźnili.No bo niepełnosprawni tacy są,złośliwi a poza tym jeszcze za bilet mniej płacą (o zgrozo).To że pracownicy mają swoje rodziny i chcieliby z nimi spędzać czas to jestem w stanie zrozumiec, jednak będąc osobą duchowną moze nie używał bym tego za argument...celibat..Proszę o choć trochę pokory.Z tego co wiem to znacznął cześć obsługi stanowia osoby duchowne więc może nie powinny otwrcie wspominać o konieczności szybkiego powrotu do domu w ktorym w domyśle dzieci czekają...tak poza wszystkim to JPII i Pan Jezus zapewne są dumni...
   doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy